Skip to content

Medicaid Prior-Authorization Programs and Use Cyclooxygenase-2 Inhibitors ad 8

2 lata ago

226 words

Ponieważ prywatni i publiczni ubezpieczyciele nadal zmagają się z rosnącymi wydatkami na leki na receptę, a decydenci zmagają się ze strukturą zasięgu leków dla beneficjentów Medicare, lepsze zrozumienie takich polityk pomoże kształtować zrównoważone systemy ubezpieczeń leków, które mogą zawierać rosnące koszty farmaceutyczne, podczas gdy zachowanie właściwego procesu podejmowania decyzji klinicznych. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane po części przez granty z National Institutes of Health (AR-48616, DA-15507, HS-010881) i Fundacji Arthritis.
Drs. Schneeweiss, Avorn i Salomon otrzymali wsparcie finansowe za pośrednictwem szpitala Brigham i Women s Hospital z grantu badawczego firmy Merck; i Drs. Avorn i Solomon otrzymują wsparcie finansowe za pośrednictwem szpitala Brigham i Women s Hospital z grantu badawczego firmy Pfizer.
Jesteśmy wdzięczni Andrei Licari i Danielle Cabral za pomoc badawczą i Hailu Cheng za jej staranność w opracowywaniu ankiet państwowych agencji Medicaid.
Author Affiliations
Z oddziałów farmakoepidemiologii i farmakoekonomiki (MAF, SS, JA, DHS) i reumatologii (DHS), oddziału medycyny, Brigham i szpitala dla kobiet oraz Harvard Medical School w Bostonie.
Prośby o przedruk do Dr. Fischera w Wydziale Farmakologii i Farmakoekonomii, Brigham i Szpitala dla Kobiet, 1620 Tremont St., Suite 3030, Boston, MA 02120 lub w [email protected].
Materiał uzupełniający
[przypisy: dystrofia mięśniowa duchenne a, grelina, endoproteza stawu biodrowego cena ]
[hasła pokrewne: Fitolizyna, Kabiny Sanitarne, Opalescence ]

0 thoughts on “Medicaid Prior-Authorization Programs and Use Cyclooxygenase-2 Inhibitors ad 8”